https://www.youtube.com/watch?v=zOaiENz3hy
Hoewel keramist van oorsprong, maakt ik gebruik van zeer diverse materialen. Tekeningen, computerprints, zeefdrukken, kleur, foto’s, video en taal komen samen in ruimtelijke constructies. Solide materialen zoals keramiek, hout en metaal worden gecombineerd met vloeibare, kwetsbare materialen zoals water en parafine.
Individuele werken vormen samen tijdelijke installaties die een pas-de-deux aangaan met de tentoonstellingsruimte, die daardoor een extra betekenis krijgt.
In een aantal werken spelen beweging en dans een grote rol als metafoor voor het onderweg zijn. Ook water is een belangrijk thematisch element, niet alleen als inspiratiebron, maar ook als bewegelijk en doorschijnend materiaal.
Al het werk, varierend van 10 cm tot 10 meter, is te koop.
Berkdijksestraat, 60 60
5025VG Tilburg
Noord-Brabant
Marieke Samuels is al 12 jaar professioneel kunstenaar. Naast zelf schilderen geeft ze tekenles aan volwassenen. Haar werk bestaat uit schilderijen waarin abstractie en het vrouwelijk gezicht in elkaar overlopen. Haar portretten worden vaak omschreven als mysterieus en weten regelmatig diepe emoties bij de toeschouwer op te roepen. Dit gevoel
Kunstwerk-T is een Atelier waar oa. Schilderles wordt gegeven. Tijdens het Landelijk Atelierweekend exposeren en verkopen verschillende kunstenaars hun werken. Het aanbod is divers; Aquarel, Olie en Acrylverf, Keramiek .www.kittyvanbarneveld.com
“Als fotograaf kom ik overal. Bij de echte cowboys in de afgelegen gebieden van de USA. Bij rockers achter het podium.
Bij de topmodellen in de studio. Bij schrijvers in de slaapkamer.
En waar ik ook ben, ik wil daar het beeld creëren waardoor de werkelijkheid boven zichzelf uitstijgt.”
Eddy Roos (geb. Amsterdam 1949)
behoort tot de derde generatie beeldhouwers uit de ‘Amsterdamse School’, die van de ‘Figuratieve Abstractie’ ontstaan aan de Rijksacademie voor Beelden Kunsten (1965-1972 )met als eerste vertegenwoordiger de beeldhouwer Jan Bronner (1881-1972).Roos kreeg lessen van diens leerlingen Cor Hund, Piet Esser