Bezoekers krijgen in het atelierweekend foto's te zien van deelnemers Henk Bothof en Wim van Zon. Daarnaast is een deel van de huidige expositie Beatlemania! te zien en worden de jaren '50 jazzfoto's van Susanne Schapowalow uit de kluizen gehaald.
Gerrit Verboonstraat 14
3111 AA Schiedam
Zuid-Holland
Houd je van kunst en wil je een kijkje in de keuken nemen, kom dan naar de Open Ateliers van de Samenwerkende Oostzaanse Kunstenaars.
Op 25 en 26 juni openen 8 kunstenaars hun deuren. In totaal doen 14 kunstenaars mee, waaronder 2 gastkunstenaars en ze werken in
Laat je inspireren door licht en ruimte, sfeer en gezelligheid, plezier en passie voor het maken van je eigen kunst tijdens de lessen en workshops van Hanneke Krook. Laat je foto van een dierbare omtoveren tot een kleurrijk schilderij voor jezelf of om cadeau te doen. Laat je raken door het
Botanisch tekenen is mijn passie. Het werk wordt in aquarel en/of potlood uitgevoerd. De meeste afbeeldingen zijn van bloemen en planten die in de bloemenwinkel te vinden zijn. Van veel werken zijn dubbele wenskaarten gemaakt. Onderwerpen welke voor veel doeleinden gebruikt kunnen worden. Bloemen spreken alle talen.
Opdrachten kunnen ook geplaatst