Locatie

Halte Zamenhofstraat

Amsterdam

Deze oude scheepswerf in Amsterdam Noord is het speelterrein van kunstenaars en creatieve geesten. Dit weekend kun je op ontdekkingsreis langs 16 ateliers verspreid over het Zamenhofterrein. Allen met uniek werk. En bij Expo Café Zamen kun je terecht voor heerlijke koffie, taart en lunch.

De deelnemende kunstenaars zijn:

Gebouw 108
Jan van der Horn - lichtkunstenaar - www.janvanderhorn.com
Nina Targan Mouravi - beeldend kunstenaar, poëzievertaler, performer - www.russischepoezie.nl
Mathilde de Vriese - zen schilder - www.dezamenhof.nl
Tonie van Marle - beeldend kunstenaar, objecten - www.tonievanmarle.nl

Gebouw 110
Mieke Teelen - beeldend kunstenaar - www.mieketeelen.com
Marieke Hunze - beeldend kunstenaar - www.mariekehunze.nl
Willy Felice Smits - beeldend kunstenaar - www.atelier-felice.nl
Andrea Boerman - keramist - www.keramiekvancampen.nl
Inge van  Bogerijen - keramist - keramiekvancampen.nl
Roelien van Aalderen - schilder - www.roelienvanaalderen.nl
Frits Heimans - schilder - www.fritsheimans.nl

Gebouw 114
Danielle Vidal - beeldend kunstenaar - www.daniellevidal.nl
Marja Broersen - beeldend kunstenaar: portretschilder - www.marjabroersen.exto.nl
Paul Salet - meubelkunstenaar - www.paulsalet.nl

Gebouw 118
Henny Schueler - beeldend kunstenaar en educatie 
Zusjes Lo-a-Njou (Hansje en Anouk) - textielkunstenaars

Gebouw 150
Yolanda  Döpp - edelsmid - www.doppsieraden.nl
Bea Eikholt - wolkunstenaar
Hugo Rompa - fotograaf - www.hugorompa.nl
Ellen Verheijen - schilder en dessinontwerper - www.ellenverheijen.nl

Locatie Zamenhofstraat 108-110-114-118-150
1022 AG Amsterdam
Noord-Holland
Openingstijden Zaterdag:
12:00 - 18:00
Zondag:
12:00 - 18:00
Website www.haltezamenhofstraat.nl

Agenda

Zaterdag Voordracht gedichten en presentatie kimono's

Willy Felice Smits draagt in haar atelier in gebouw 110F de gedichten voor die de inspiratie vormden voor haar nieuwste werk.

Nina Mouravi geeft op beide dagen een presentatie van Japanse Kimono's tussen 15.00 en 17.00 uur in Expo Café Zamen.

Zondag Voordracht gedichten en presentatie kimono's

Willy Felice Smits draagt in haar atelier in gebouw 110F de gedichten voor die de inspiratie vormden voor haar nieuwste werk.

Nina Mouravi geeft op beide dagen een presentatie van Japanse Kimono's tussen 15.00 en 17.00 uur in Expo Café Zamen.

Deelnemende ateliers

Kunst en Licht en Glas

Wij ontwerpen en produceren verlichting. Ook geven we workshops glasfusen.
Al jaren werken we als klein team voor Kunst & Licht en & Glas ( Jozé ten Have, Jorg van der Plank, Igor Fischl en Sascha Hacska) Maatwerk en handwerk.
Een lichtobject of kroonluchter kan groter of kleiner....

Sein Vormgeving, atelier van Nicolette Peters

Sein Vormgeving is het kunst- en ontwerpatelier van Nicolette Peters. Nicolette geeft vorm aan identiteit, als beeldend kunstenaar aan haar eigen individuele en universele verhaal en dat van collega kunstenaars, als artistiek begeleider aan de identiteit van amateur kunstenaars en als grafische vormgever aan de identiteit van startende creatieve ondernemers.

JoCa

Ik nodig je uit...

Fotografie 't Olde Postkantoor

Peter Eleveld in 't Olde Postkantoor in hartje Olst: Foto Galerie, WetPlate studio en diverse workshops Fotografie.

https://eleveld.net/blog/

 

...

Top