Locatie

Halte Zamenhofstraat

Amsterdam

Deze oude scheepswerf in Amsterdam Noord is het speelterrein van kunstenaars en creatieve geesten. Dit weekend kun je op ontdekkingsreis langs 16 ateliers verspreid over het Zamenhofterrein. Allen met uniek werk. En bij Expo Café Zamen kun je terecht voor heerlijke koffie, taart en lunch.

De deelnemende kunstenaars zijn:

Gebouw 108
Jan van der Horn - lichtkunstenaar - www.janvanderhorn.com
Nina Targan Mouravi - beeldend kunstenaar, poëzievertaler, performer - www.russischepoezie.nl
Mathilde de Vriese - zen schilder - www.dezamenhof.nl
Tonie van Marle - beeldend kunstenaar, objecten - www.tonievanmarle.nl

Gebouw 110
Mieke Teelen - beeldend kunstenaar - www.mieketeelen.com
Marieke Hunze - beeldend kunstenaar - www.mariekehunze.nl
Willy Felice Smits - beeldend kunstenaar - www.atelier-felice.nl
Andrea Boerman - keramist - www.keramiekvancampen.nl
Inge van  Bogerijen - keramist - keramiekvancampen.nl
Roelien van Aalderen - schilder - www.roelienvanaalderen.nl
Frits Heimans - schilder - www.fritsheimans.nl

Gebouw 114
Danielle Vidal - beeldend kunstenaar - www.daniellevidal.nl
Marja Broersen - beeldend kunstenaar: portretschilder - www.marjabroersen.exto.nl
Paul Salet - meubelkunstenaar - www.paulsalet.nl

Gebouw 118
Henny Schueler - beeldend kunstenaar en educatie 
Zusjes Lo-a-Njou (Hansje en Anouk) - textielkunstenaars

Gebouw 150
Yolanda  Döpp - edelsmid - www.doppsieraden.nl
Bea Eikholt - wolkunstenaar
Hugo Rompa - fotograaf - www.hugorompa.nl
Ellen Verheijen - schilder en dessinontwerper - www.ellenverheijen.nl

Locatie Zamenhofstraat 108-110-114-118-150
1022 AG Amsterdam
Noord-Holland
Openingstijden Zaterdag:
12:00 - 18:00
Zondag:
12:00 - 18:00
Website www.haltezamenhofstraat.nl

Agenda

Zaterdag Voordracht gedichten en presentatie kimono's

Willy Felice Smits draagt in haar atelier in gebouw 110F de gedichten voor die de inspiratie vormden voor haar nieuwste werk.

Nina Mouravi geeft op beide dagen een presentatie van Japanse Kimono's tussen 15.00 en 17.00 uur in Expo Café Zamen.

Zondag Voordracht gedichten en presentatie kimono's

Willy Felice Smits draagt in haar atelier in gebouw 110F de gedichten voor die de inspiratie vormden voor haar nieuwste werk.

Nina Mouravi geeft op beide dagen een presentatie van Japanse Kimono's tussen 15.00 en 17.00 uur in Expo Café Zamen.

Deelnemende ateliers

Lise Colpa

 

Sieraden gemaakt op oude ambachtelijke manier van de goudsmid, daarbij gebruik makend van oud zilver en scherven of stukjes drijfhout gevonden op het strand of ander waardeloos materiaal

...

Jos Krikke

op de natuur geinspireerd. Veelal in een abstracte omgeving waarin kleur en licht belangrijke elementen zijn.

...

Isabelle Oppel Beeldend Kunstenaar

Het zijn de dagelijkse dingen die Isabelle Oppel - Van der Ploeg inspireren. De mensen om haar heen, de natuur, dans- en balletvoorstellingen, muziek. Daarbij gaat het haar vooral om sfeer, beweging en houdingen. Het leidt tot uiteenlopende, veelal kleurige maar ook licht-donker contrasterende schilderwerken met een heel eigen signatuur....

Bram de Winter, beeldend kunstenaar

Top