Tekenen en fotografie zijn twee disciplines die Sandra afwisselend triggeren. Met beide is zij experimenteel en onderzoekend bezig, wat verrassende beelden oplevert; abstract, verstild of poëtisch.
De tekeningen ontstaan laag voor laag, experimenterend met materialen, structuren en lijnen waardoor bijzondere diepte ontstaat. Bij het fotograferen speelt zij met het licht, spiegelingen en schaduwen of juist met details om zo vervreemdende beelden te creëren om wat langer bij stil te staan.
Rhienderinklaan 25-A
7231 DB Warnsveld - Zutphen
Gelderland
Vilten ornamenten, vilten hoofddeksels, viltkaarten en informatie over het zelf maken van een vilten voorwerp. Kleine en grote cadeaus, voor elk wat wils. Laat je inspireren. Welkom in Bussum. www.tinydegraaf.com
U bent van harte welkom om een kijkje te nemen in ons atelier in de historische binnenstad van Zutphen. Hier wordt met liefde en plezier gewerkt aan het ontwerpen en creeren van handgemaakte sieraden in collecties en unieke stukken op maat. Wij vertellen u graag meer over de verrassende collectie
Ik zie mezelf als een verhalend kunstenaar. Mijn nieuwsgierigheid naar mogelijkheden en drang naar ontwikkeling heeft mijn werk een diversiteit aan uitingsvormen gegeven. Daar ben ik blij mee!
Ik speel, onderzoek, faal, ben enthousiast... en steeds komt daar ook weer een vorm, een werk met een verhaal.
Licht-surrealistische schilderijen en beelden ,installaties. Gemaakt van uiteenlopende materialen. Art-trouve. Realistische portretten. Meubels.
In een noord-oostelijke uithoek van Nederland heb ik het goede contrast met de Amsterdamse Oudezijds Voorburgwal gevonden. Iets verderop sta je voor de Eems en zie je Duitsland liggen.
De stugge Groninger blijkt niet te bestaan. Ik kom hier